Нападники та виробник зброї затримані

Зброярі – умільці вже склали компанію підозрюваним у нападі на відділення Приватбанку в Донецьку. Про їх затримання сьогодні, під час брифінгу в столиці, розповів Віталій Захарченко, очільник МВС. За словами Захарченка, два пістолети, що за їх допомоги скоєно злочин, виготовлені в Запорізькій області у кустарний спосіб. Наразі, виробник зброї та посередник, який її продав нападникам, під вартою.

Віталій Захарченко, міністр МВС України

Вони самі мешканці Запорізької області, там проведені обшуки, вилучене обладнання, на якому зброя виготовлялась. Це саморобна, а бо як я казав атипична зброя, вона виготовлена майстром, який мешкає в Запоріжжі. Це обладнання також нами оглянуто і вилучено.

Загалом, до розкриття по гарячих слідах резонансного злочину залучили півтисячі правоохронців. Нагадаємо, наприкінці минулого року, 29-го грудня, в центрі Донецька пограбували банківське відділення. Внаслідок стрілянини загинули 5 працівників банку. В останній день 2011 року з МВС повідомили про затримання двох підозрюваних у скоєнні цього злочину. Зараз заарештовані в СіЗО.