Нагороди найкращим аграріям Харківської області

kharkivoda.gov.ua

Досвід кращих поважай – збереш добрий урожай. Відзнаками Міністерства агропромислової політики сьогодні нагородили найкращих хліборобів Харківщини.

 

Що посіш – те й вродить, знають хлібороби Харківщини, які отримали відзнаки Мінагрополітики. Цьогорічний врожай – другий за обсягами за останнє десятиріччя. Не соромно і за якість. Продовольчого зерна, тобто з якого можна випікати хліб, у чотири рази більше, аніж позаминулоріч.

Агасі Тумасян, гендиректор агрофірми(Шевченківський район)

Руководству видно за что наградили, но наверно есть за что наградить, потому что наше хозяйство являеться одним из самых сильных хозяйств нашего района, этого региона, мы получили хороший урожай и потому руководство нас за это и наградили.

Харківщині по силах стати лідером аграрної галузі країни, кажуть обласні чиновники. Вже зараз, урожай в п’ятдесят центнерів збіжжя з гектару, для тутешніх сільгосвиробників – не межа.

Віталій Алексейчук, заступник голови ХОДА

Харків – це одна з найкращих областей, я думаю, що вже настав той час, коли ми повинні бути якими? – Першими. Так. І я вірю, що так і буде. Тому що та земля, на якій ми сьогодні працюємо, має для цього всі можливості.

Олена Рижова