Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин відвідав Харків

kharkivoda.gov.ua

Харківщина – місце активної українсько-польської співпраці, каже Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин. Під час візиту на Харківщину він зустрівся зі студентами юридичної академії та відвідав Українсько-польський меморіал пам’яті жертв тоталітарного режиму. А в обладміністрації відбулася зустріч керівництва області з польськими дипломатами.

 

Обсяги торгівлі між Харківщиною і Республікою Польща за дев’ять місяців цього року збільшилися удвічі, порівняно з таким же періодом минулого року. Експорт харківських товарів на територію Польщі зріс більше, ніж у три рази, йшлося під час зустрічі.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Доля иностранных инвесторов польских хоть и не велика в общей структуре инвестиций в Харьковскую область, но тем не менее, мне бы очень хотелось: польские бизнесмены, которые будут испытывать желание инвестировать в Украину, выбирали прежде всего Харьков.

Співпраця на рівні регіонів останнім часом стала значно продуктивнішою, – певне керівництво області. Для кожного жителя Харківщини стали доступнішими поїздки до Польщі.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

В Харьковской области 14 высших учебных заведений имеют подписанные договора. И постоянно встречаются коллективы или на украинской, или на польской стороне. Подписаны соглашения между районами Харьковской области и между соответствующими административными единицами Польши.

Харків можна вважати містом успішної співпраці між Польщею та Україною, зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин. Бо саме тут символічно поєдналося все важливе у відносинах двох країн.

Генрик Литвин, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні

Это тоже пример хорошего сотрудничества для Европы. Пример сотрудничества страны Европейского Союза со страной- соседом, которая рядом и с которой надо искать хорошие отношения.

На переконання Генрика Литвина, ЄВРО дві тисячі дванадцятого року є великою можливістю зробити промоцію України та Польщі в Європі.

 

Світлана Маренич