Надзвичайний і Повноважний посол Індонезії у Харкові

До Харкова приїхала надзвичайний і повноважний посол Індонезії Нінінг Рохадіат. У перспективі, розповіла пані посол, Індонезія готова співпрацювати з Україню в освітянській галузі. Для студентів одного з вищих навчальних закладів Харкова Нінінг Рохадіат прочитала лекцію.

 

Дізнатись більше про екзотичну країну. До Харкова завітала посол Індонезії в Україні Нінінг Рохадіат. В одному з університетів гостя прочитала лекцію про становлення демократії в її рідній країні. За словами пані посла, насамперед хотіла показати Індонезію як мирну державу, готову до співпраці. Від харківських студентів гостя у захваті.

Нінінг Рохадіат, надзвичайний і повноважний посол Індонезії в Україні

Я здивована у гарному розумінні цього слова. Студенти задавали багато питань. Це свідчить, що вони слухали уважно і зацікавлено, сприймали інформацію. Був чудовий інтерактивний діалог між доповідачем і слухачами.

Мовний бар’єр спілкуванню не завадив. Хоча гостя зверталась до аудиторії виключно англійською, студенти запевняють, усе зрозуміли та дізнались про Індонезію багато цікавого.

Іван Петрович, студент

Страна очень интересная и в плане культурной жизни, и в плане дальнейшего развития инфраструктуры. Страна находиться на пути становления, я думаю, и с точки зрения лекции посла это очень полезно и интересно узнать нашим студентам .

Пані Нінінг також розповіла, що індонезійські вищі навчальні заклади зацікавлені у співпраці з українськими. У планах, обмін студентами і викладачами, а також створення спільних дослідних центрів. Цю ініціативу підтримують і в Харкові.

Наталія Раковська, ректор Міжнародного Слов’янського університету

Это обмен студентами, обмен преподавателям. И просто наши студенты будут узнавать другую страну, я надеюсь, ездить на практику. Мы будем принимать у себя студентов и преподавателей из Индонезии.

Анастасія Горєлкіна