"На землі" – спільна виставка фотографа Бисова та художника Ваткіна

Крокуючи мистецтвом. Спільна виставка художника Юрія Ваткіна та фотографа Володимира Бисова в муніципальній галереї.

 

“На землі” – спільний проект художника Юрія Ваткіна і фотографа Володимира Бисова. Пан Юрій розповідає, картини пише для душі, а гроші заробляє в аграрному бізнесі. Ідея спільної виставки із відомим широкому загалу майстром світлин виникла невдовзі після знайомства.

Юрій Ваткін, співавтор проекту “На землі”

Познакомился с Бысовым, так и образовался союз. Он решил снять сельхоз предприятие с воздуха и оно каким-то образом напомнило картины – есть что-то общее.

За словами фотографа, картини Ваткіна подібні до краєвидів Харківщини з висоти пташиного польоту. За його переконанням, на підсвідомому рівні земля, де народився митець, впливає на його творчість.

Володимир Бисов, фотограф

Влияет я думаю структурно, на подсознательном образе. Я видел австрийские работы художников в доаэросъёмочную эпоху. Они не видели землю с высоты. Но их структура мазка, распределения пятен на холсте такое же как и,условно говоря, мягкое как и холмы вокруг Вены.

Оригінальну техніку Юрія Ваткіна та вдалий творчий тандем художника з фотографом оцінили й відвідувачі виставки. Мовляв, аерозйомка Бисова становить нібито одне ціле із картинами, шо є на виставці.

Олександр Капля, відвідувач виставки

К внешнему виду земли. С высоты недосягаемой человеку без средств – то есть с помощью летательных аппаратов, чтобы подняться на такую высоту и посмотреть на землю, когда она предстанет в образе мозаичных фрагментов.

Завтра – останній день, коли всі охочі зможуть побачити непересічну експозицію.

 

Олексій Кулаков