На захисті інтересів тимчасово непрацездатних (відео)

сіty.kharkov.ua

Десять років виповнюється Харківському обласному відділенню Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. За даними обласної влади, вісімдесят відсотків співробітників відділення Фонду працюють на одному робочому місці від початку його заснування.

 

Олександр Шенгур, головний спеціаліст відділу з питань експертизи тимчасової непрацездатності у системі соцстраху працює понад тридцять років. З його слів, завдяки професіоналізму лікарів із його відділу, вдається виявляти лікарняні листки, які видали зовсім не хворим. Тож експертам з початку року вдалося зекономити десятки тисяч гривень. І від цього виграли всі, певні у Фонді.

Олександр Шенгур, головний спеціаліст відділу з питань експертизи тимчасової непрацездатності

Если превышен определенный уровень оплаты больничных листов, то уменьшаются деньги на другие социальные нужды. Это и путевок меньше, меньше оздоровительных на детей.

Тих, хто хоче безпідставно відпочити на лікарняному, тепер майже немає, запевняє керівництво фонду, завдяки роботі комісій у лікарнях та на підприємствах. Раніше через зменшення відсотка відрахувань до Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності виник дефіцит грошей, а відтак- були затримки виплати лікарняних. Тепер відшкодування коштів за лікарняні проходить через Фонд без затримок, каже керівництво.

Василь Дудченко, директор Виконавчої дирекції ХОВ Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

На протязі 10 днів ми все відшкодовуємо. Поступила заявка- ми всі гроші віддаємо. Але 10 днів ні разу не було. Ще 2-3-4 дні – максимум. В цьому році заборгованості немає ніякої. Це в попередні роки – я сказав чому – із 37 мільйонів 7 залишилося.

 

Владники розкривають секрет: для соціального захисту тимчасово непрацездатних об’єдналися лікарі, юристи та економісти.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Якщо на протязі 1 року я не отримав жодної скарги на роботу Фонду, це означає, що ви добре виконуєте свою роботу.

Світлана Маренич