На вокзалі Харків-Левада відкриють куточок пам’яті Героя України Владислава Зубенка

У холі вокзалу станції Харків-Левада 23-го серпня о 1-й ранку відбудеться урочисте відкриття куточка пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Владислава Зубенка.

зубенко

Відкриття куточку пам’яті – ініціатива залізничників.

Довідково:

2013-го року випускник Українського державного університету залізничного транспорту Владислав Зубенко почав працювати контролером на Південній магістралі. Маючи активну громадську позицію, брав участь у патріотичних акціях протесту, а в лютому 2013-uj року пострілом снайпера його було смертельно поранено на Майдані у Києві. 21 листопада 2014 року Владиславу Зубенку посмертно надано звання «Герой України» з орденом «Золота зірка». Українська православна церква Київського патріархату посмертно нагородила Владислава Зубенка медаллю «За жертовність і любов до України».

На честь Владислава Зубенка у Харкові названо вулицю, в Українському державному університеті залізничного транспорту в Харкові є пам’ятна дошка, його ім’я носить лабораторія інформаційних систем та технологій УкрДУЗТу. 1 квітня 2017 року пасажирському поїзду №115/116 «Харків-Чернівці» категорії «Нічний експрес» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було надано  ім’я Героя України, Героя Небесної Сотні Владислава Зубенка. 

За матерілами сайту ХОДА