На Валківщині відремонтували стадіон, де відбуваються 4 футбольні чемпіонати

У Валківськівській ДЮСШ «Спорт для всіх» займаються понад 420 вихованців та діють 5 спортивних відділень (легка та важка атлетика, карате, армспорт і футбол).

стадіон валки

Торік коштом обласного та районного бюджетів відремонтували запасне футбольне поле спортшколи та купили спортивний інвентар. Цьогоріч триває відновлення газонів на основному та тренувальному футбольних полях.

Щорічно стадіон ДЮСШ «Спорт для всіх» приймає ігри одразу 4 футбольних чемпіонатів, – говорить директор школи Віталій Мельник.

«Тут проходять ігри серед ветеранів, у першості області грає «Маяк», проходить першість серед ДЮСШ та першість району, – перерахував директор ДЮСШ. – Раніше всі тренувалися на одному полі й грали також на ньому. Зараз уже діє запасне поле – там проходять тренування, а тут будемо проводити тільки ігри».

Голова Валківської РДА Віктор Войтенко каже, що для ігор валківських футболістів створюють такі умови, як і для проведення матчів професійного рівня.

«Було закуплене канадське насіння, яке використовують головні стадіони нашої країни. Уклали угоду зі стадіоном «Металіст» – з агрономами, які нам посіяли поле на професійному обладнанні та допомагають доглядати за ним. Також було зроблено систему поливу», – розповів Віктор Войтенко.

 

За матеріалами сайту ХОДА