На "Турбоатомі" змагались веселі та кмітливі

Про власну роботу з гумором. На заводі “Турбоатом” провели перше змаганя КВК. Кращі учасники внутрішньозавідських змагань братимуть участь у міському етапі.

Мы начинаем КВН!!!

Вперше за історію існування клубу веселих та кмітливих ці слова пролунали на заводі “Турбоатом”. Саме там розпочалось змагання промислових підприємств з гумору. Показати своє вміння жартувати підготувались вісім команд з різних цехів та відділів заводу. За кілька хвилин до виходу на сцену новоспечені гумористи неабияк хвилюються. Для більшості з них – це дебютний виступ. Брак досвіду обіцяють компенсувати ентузіазмом та запальним настроєм.

Василь Кравцов, команда “Хлопці за викликом”


Опыта КВН у меня небыло, думаю, почти у всех ребят так. Хотя все настроены, боевые озорные ребята, все у нас получится.

Учасники команд розповідають – готувались майже два місяця, кілька разів переписували сценарій. Осторонь не лишились ані новенькі працівники, ані ветерани виробництва. Запевняють – жодного запозиченого жарту.

Ірина Озерова, команда “Давай-давай”

Шутки мы конечно придумывали сами. Мы ведь это можем. Готовились основательно. Так что будет на что посмотреть.

Команди у залі зустрічають оплесками та веселим сміхом. Адже в основі майже всіх гумористичних замальовок – знайомий кожному епізод з життя заводу. На заводі певні – фестиваль гумору об’єднує працівників та дарує чималий заряд гарного настрою. Тож пропозицію міського голови провести змагання між командами промислових підприємств залюбки підтримали.

Віктор Суботін, гендиректор ВАТ “Турбоатом”

Это праздник молодости, праздник настроения и профессионализма, который у нас есть. А главное, это то мероприятие, идея которого родилась на этой сцене.

Краща команда “Турбоатому” представлятиме завод на міських змаганнях між командами підприємств у лютому.

Анастасія Горєлкіна