На телеканалі ОТБ простились із Заслуженим журналістом України Миколою Шлапаком (фото)

Сьогодні, 4-го березня, в Харкові прощались з Миколою Шлапаком – Заслуженим журналістом України, волонтером, військовим коресподентом. Провести Миколу в останню путь прийшли рідні, колеги, друзі, волонтери, військові, представники громадських організацій.

Миколі було всього 35 років. Але за цей час він встиг зробити найголовніше – навчитись робити добро та сприймати чужу біду, як свою. Від початку військового конфлікту на Сході країни Микола Шлапак майже сотню разів їздив на Донбас. Возив українським військовим та мирним жителям гуманітарну допомогу. Саме завдяки Миколі глядачі телеканалу ОТБ та інших філій ПАТ “НСТУ” з перших вуст дізнавались про стан справ на Донеччині та Луганщині.

У 2014-му році в Харкові Микола Шлапак був в числі перших волонтерів, які збирали гуманітарну допомогу та роздавали її вимушеним переселенцям.

В Харківській обласній державній телерадіокомпані, а згодом – на телеканалі ОТБ Микола Шлапак працював майже 17 років. Ми запам’ятаєм його веселою, щирою та небайдужою людиною. Він завжди працював з душею і не боявся братись за нові справи. Серце Миколи Шлапака зупинилось 2-го березня 2017-го року в лікарні Сєвєродонецька, де він був у відрядженні. До лікарні Микола потрапив напередодні, медики до останнього боролись за його життя. Але важка недуга, Микола Шлапак помер внаслідок розриву аорти, виявилась сильнішою. Наприкінці березня Миколі мало б виповнитись 36 років.

Під час прощання на телеканалі ОТБ його друзі-волонтери розповіли, що час відряджень Миколи до зони АТО вимірюється не годинами, і, навіть днями, а місяцями. Тож Микола Шлапак гідний статусу учасника бойових дій (посмертно). З цим погодився обласний військовий комісар Юрій Калгушкін і пообіцяв, що подасть відповідну пропозицію на розгляд міноборони.

Поховають Миколу у Безлюдівці, звідки він родом. Колектив телеканалу ОТБ висловлює співчуття рідним та друзям Миколи.