На ТЦ “Барабашова” – велика пожежа (фото,відео, оновлено)

Сьогодні, 14-го листопада, вранці, сталась пожежа на території гіпермаркету”Новий вєк” на ТЦ “Барабашова” в Харкові. Про це з місця події передає  кореспондент новин “Сьогодення” Ольга Шевченко.

 

Як повідомив помічник начальника обл.управління ДСНС Ігор Лупандін, інформацію про пожежу надзвичайники отримали о 9:20. Горить на площі 2 тис.кв. м На гасінні пожежі задіяні 20 відділень спецтехніки та 80 рятівників. За медичною допомогою ніхто не звертався. Дані про загиблих, самі торговці казали,що їх 4-ро, Лупандін спростував.

Рятувальники намагаються контролювати, щоб господарі магазинів, що горять або знаходяться поруч, не намагалися проникнути туди, щоб врятувати товар.

За інформацією сайту мерії, об 11:30 пожежу локалізовано.  За останніми даними  обл.управлінні ДСНС , палало на площі 2500 кв.м Через сильне задимлення рятувальникам довелось працювати у апаратах на стисненому повітрі для захисту органів дихання. На гасіння вогню були подані 27 пожежних стволів, у тому числі 2 лафетних. Одна 26-річна жінка-реалізатор звернулась до працівників бригади швидкої медичної допомоги. Вона отримала отруєння токсичними продуктами горіння і була госпіталізована до 2-ї лікарні м. Харкова.  

О 17:02 пожежу ліквідували.  Причина та збитки встановлюються. Наразі правоохоронними органами розпочата перевірка по даному факту.

   

фото-соцмережі

Довідково:

ТЦ “Барабашово” — найбільший оптово-роздрібний торговельний центр у Східній Європі, його площа перевищує 75 га, де налічується більше 18 тис. торгових і складських місць.