На станції метро «Армійська» відремонтували 7 виходів

7-й відремонтовані пішохідний вихід зі станції метро «Армійська» відкрили для пасажирів підземки 17-го серпня.

вихід з емтро армійська

Зараз реконструюють восьмий, останній вихід з цієї станції, який відкриють наприкінці вересня, – повідомив заступник директора КП «Підземне місто» Олександр Ткач.
За його словами, роботи на виходах зі станцій метрополітену ведуть практично ідентичні – знімають старий граніт, бетонують, штукатурять, ремонтують сходи, облицьовують стіни новим гранітним каменем. На сьомому виході з «Армійської» ще й облаштували на прохання жителів пандус для мам з колясками і пасажирів, які перевозять важкий вантаж.

Ткач розповів, що після ремонту виходів на ст. м. «Армійська» приступлять до ремонту виходу зі ст. м. «Університет» у бік Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Також в планах ремонт ще двох виходів зі ст. м. «Тракторний завод» і одного виходу зі ст. м. «Героїв Праці».

На ст. м. «Тракторний завод» торік відремонтували три виходи, цього року – ще один вихід, а в наступному – реконструюють ще два, після чого всі виходи зі ст. м. «Тракторний завод» будуть відремонтовані. Також цього року виконано ремонт двох виходів зі ст. м. «Героїв Праці» і одного виходу зі ст. м. «Завод ім. Малишева».