На Салтівці з-під землі б’є фонтан (оновлено)

Порив на водогоні стався сьогодні, 6-го жовтня, на вул.Гвардійців Широнінців в Харкові. Про це пише “Status quo” з посиланням на дописи очевидців в соцмережах. За їхніми словами, затопило весь район.

порыв

В мерії своєю чергою повідомили, що КП «Харківводоканал» усуває пошкодження на водогоні по вул. Гвардійців Широнінців, 21-а.

За словами заступника гениректора з експлуатації водопровідного господарства Владлена Волкова, водопостачання споживачів частини Салтівського житлового масиву буде нормалізовано до 11:00. Повністю завершити ремонтні роботи за планується до 8:00 7 жовтня.

Інформація про порив на водоводі диаметром 1000 мм надійшла до диспетчерської служби КП «Харківводоканал» о  7:30.

«Ця інформація відразу ж була передана аварійним службам Московського району, які оперативно приступили до локалізації пошкодження. В ході ремонтних робіт на 1,5 години було зупинено насосну станцію №27, що забезпечує водопостачанням частину Салтівського житлового масиву. Технологічно без води все ще залишається частина 605-го мікрорайону – це близько 25 житлових будинків», – розповів Волков.

За його словами, у зв’язку з тим, що цьому трубопроводу понад 40 років і він технічно зношений, то буде проведений його аварійно-капітальний ремонт.

Владлен Волков нагадав, що нині Харкові зношеними є майже три чверті водопровідних мереж. Цього року комунальники замінили близько 17 км старих мереж, до кінця року планують замінити ще 5 км