На проспекті Гагаріна відкрито новий переїзд (відео)

city.kharkov.ua

Кермувальникам – комфорт, міському бюджету – заощадження. На проспекті Гагаріна, після реконструкції відкрили трамвайний переїзд. У мерії кажуть, відтепер заторів на проспекті поменшає. А завдяки сучасним технологіям зведення переїзду, ремонту той не потребуватиме років тридцять-сорок.

 

Зручний та безпечний. На перетині проспекту з вулицею Кірова для руху автівок відкрився після реконструкції трамвайний переїзд. За ремонт заплатили з міського гаманця – більше як два мільйони гривень. Переїзд звели із бетону з поліуретановими вставками та огородили бордюром. До нього прилягає асфальт. Завдяки цьому його можна міняти не пошкоджуючи переїзд.

Сергій Дульфан, директор міського Департаменту транспорту і зв’язку

Главная проблема всех переездов выполненных по классической технологии заключается то, что из-за вибрации разбивается та часть асфальтного покрытия, которая непосредственно примыкает к рельсам. Здесь, за счет того, что вокруг рельс специальный полимерный вкладыш, который гасит вибрацию, не образуются ямы.

Переїзд реконструювали за допомогою польської фірми, що має одинадцятирічний досвід будівництва. Працювали оперативно – за двадцять днів впорались.

Хенрих Вітек, підрядник

Трамвайні колії помруть раніше, ніж цей переїзд. Він прослужить тридцять-сорок років. Колії можна міняти не пошкоджуючи переїзд. Ми зробили його на совість. Мешканці найближчих домівок будуть спати спокійно. Переїзд збудували таким чином, що стукіт трамвайних коліс вони майже не почують.

З наступного понеділка тут почнеться і рух трамваїв. В мерії певні, відтепер заторів на проспекті Гагаріна поменшає. В планах – ремонт переїзду на перехресті вулиць Кірова та Богдана Хмельницького. Там вже відлита нижня плита.

 

Юлія Ляхова

httpv://youtu.be/nKrVbqLtMyw