На прохання містян бійці “Правого сектора” блокували аптеку на Холодній Горі зі специфічною клієнтурою

До однієї з аптек на Холодній Горі бійці “Правого сектора” нагрянули на прохання місцевих жителів, – пише 057.ua.

Люди нарікали на звалище із сотен використаних шприців і упаковок від кодеіномістких препаратів, що утворилось поряд з аптекою. Місцеві жителі кажуть, в темну пору доби біля аптеки страшно ходити. Тож вони звернулися до представників “Правого сектора”, щоб ті допомогли. За словами мешканців, все “зло” купується в аптеках. В одну з таких і нагрянули бійці “ПС”.

“Я не раз бачив, як з аптеки виходили люди, проходили 10 метрів і прямо там робили собі укол.  Увечері по одному ходити просто не можна – можуть запросто напасти. Вже набридло ходити побоюючись “,  – розповів місцевий житель Олексій.

Активісти зайшли в аптеку і викликали поліцію, яка прийняла звернення місцевого жителя. Незабаром приїхала служба охорони та міліція.

Через 20 хвилин під стіни аптеки прийшли й інші місцеві жителі, які також незадоволені цією аптекою. За їхніми словами, зовсім поряд – дитячий садочок , біля якого валяється близько сотні використаних шприців і стільки ж упаковок від препарату “Кодеїн”.

Активісти “Правого сектора” запевняють – закон не порушують, хочуть лише того, щоб співробітники аптеки припинили продавати “Кодеїн” та подібні препарати “нужденним”.