На одне місце у Патрульній поліції Харкова претендують 5 людей (відео)

5 чоловік на місце. У Харкові триває набір до патрульної поліції. Він складається з кількох етапів – заповнення он-лайн анкети, складання комп’ютерних тестів, перевірка фізичних можливостей, психо-фізіологічне обстеження та співбесіда з поліцейською комісією. Сьогодні перші 240 кандидатів показали рівень власного IQ та знання вітчизняного законодавства.

патрульна

Охочих – безліч, а служитимуть -кращі. У Харкові триває набір до патрульної поліції. На першому етапі кандидати заповнювали он-лайн анкети та приносили документи. Сьогодні стартував другий етап. Перші 240 кандидатів здавали тести. Серед них і 22-річна Тетяна Гордєєва. Дівчина закінчила академію фіз культури, є тренером з боксу, тож фізичні нормативи здавати не боїться, більше хвилюється за тести.

Тетяна Гордєєва,кандидат до патрульної поліції Харкова

-Пыталась читать законодательство, все законы, что-то запомнилось,что-то нет, буду надеяться.

-А долго готовились?

-Нет, 4 дня. У меня брат следователь, на него посмотрела, меня тоже привлекает, поэтому очень хочу попасть. Меня привлекает вот эта опасность, чтобы преступников поменьше было,плохих людей,чтобы жить в Харькове было более спокойно, безопасно.

А 23-річна Наталія Котляр за мрією приїхала з Крменчука, має освіту економіста. Дівчина зізнається, до тестів взагалі не готувалась, бо проходить відбір вже вдруге. Минулого року тести пройшла успішно, на заваді стали 18 віджимань. Та цього разу Наталія підготувалась.

Наталія Котляр, кандидат до патрульної поліції Харкова

Ходила и в спортзал и сама отжималась, и с молодым человеком. Это моя давняя мечта,поэтому я должна пройти. Я считаю, это защита людей и хочется изменить Украину к лучшему,начиная с себя.

Комп’ютерний тест містить 120 питань. На їх розв’язання дають 2 години.

Карина Курбанова, прес-офіцер патрульної поліції Харкова

Тесты состоят из 2 частей, первый блок на логическое мышление,уровень IQ, второй -на знание национального законодательства, это закон Украины о национальной полиции, административный кодекс,криминальный, это общие знания.

Після успішного проходження тестів на кандидатів до патрульної поліції чекає третій етап, а саме – перевірка фізичних можливостей. Майбутні копи здаватимуть біг на 100 м та 1 км і віджимання для жінок, а для чоловіків -комплексна силова вправа. Нормативи різняться, залежно від віку.  4-й етап — медико-психологіче обстеження. Найважлдивішим є заключний етап – співбесіда з поліцейською комісією. Поки патрульна поліція Харкова прийняла 1 тис. анкет на 250 вакантних місць.

Карина Курбанова, прес-офіцер патрульної поліції Харкова

Скорее всего, количество вакантных мест будет увеличиваться в сявзи с тем,что патрульная полиция будет заступать на посты дорожной полиции.Поэтому нужны новые кадры,специальные кадры, людей будут скорее всего набирать до штата,чтобы составлял 1500 человек,сейчас 1163 человека.

Прийом он-лайн анкет подовжили до 9-го серпня. Основні вимоги до кандидатів – вік від 21-го до 35-ти років, повна середня або вища освіта та відсутність судимостей.

Ірина Клименко