На “Металісті” оперативні служби вчились вивозити травмованих на гвинтокрилі та “заспокоювати” буйних фанатів (фото)

Тактико-спеціальні навчання з питань забезпечення порядку під час матчу між збірними України та Туреччини з футболу відбулись 17-го серпня на території стадіону “Металіст”. Керував навчаннями заст. міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

навчання гвинтокрил

За інформацією обл.управління ДСНС, до участі у навчаннях залучили понад 500 працівників Нацполіції Харківщини, 74 працівники патрульної поліції, 280 бійців Національної гвардії, 100 рятувальників ДСНС та 350 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.

На стадіоні «Металіст» учасники навчань відпрацювали тактику дій у разі ДТП із загорянням автівки біля стадіону, при спробі скоєння провокацій уболівальниками, взаємодія зі стюардами та іншими працівниками стадіону при спробі групи вболівальників вибігти на ігрове поле стадіону, а також на випадок конфліктних ситуацій у багатолюдних місцях.

Рятувальники ДСНС продемонстрували дії під час ліквідації умовної пожежі, що виникла внаслідок ДТП та відпрацювали сценарій заходів з аеромедичної евакуації постраждалих. За легендою навчань, по дорозі до стадіону сталася ДТП, внаслідок якої пасажири легковика отримали численні травми, і деяким потрібно було терміново надати невідкладну медичну допомогу. Для навчань задіяли медичний вертольот ДСНС “Єврокоптер”.

Нагадаємо, матч “Україна-Туреччина” відбудеться 2-го вересня на стадіоні “Металіст” у Харкові. Початок – о 21:45.