На мережах «Харківводоканалу» поменшало аварій

Кількість аварій на мережах КП «Харківводоканал» знизилась на 5%,-  повідомив сьогодні, 28 липня, заступник директора комплексу «Харківводовідведення» Микола Завада.

водоканал

За його словами, в останні 2 роки в Харкові замінюють значно більше кілометрів мереж і обладнання. Цього року планують замінити 20 км мереж, що на 3 км більше, ніж торік.

Зокрема, зараз роботи йдуть на вул. Тюринській. На цьому об’єкті робітники замінять сталеві ділянки трубопроводів, 26 колодязів, шість засувок, сім пожежних гідрантів, встановлять 27 нових люків. Термін експлуатації нового обладнання складає, в середньому, 30 років. Мережі оновлять уздовж всієї вулиці – від Московського проспекту до вул. Академіка Павлова. Першу ділянку – до стадіону «Металіст» – планують завершити до 2 серпня, а всі роботи – до 10 вересня. Після заміни мереж на вул. Тюринській капітально відремонтують проїжджу частину.

Крім цієї ділянки робіт, фахівці КП «Харківводоканал» займаються ще кількома великими об’єктами. Зокрема, за рахунок коштів міського бюджету по вул. Дерев’янка будуть замінені 0,6 км мереж, а по вул. Лісопарківський – 1,1 км.