На Меморіалі слави сталось кілька сутичок

Сьогодні, 9-го травня, у Харкові відзначили 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди свята на Меморіалі Слави в Лісопарку відбулась урочиста церемонія покладання квітів.

конфликт

фото-057.ua
Порядок забезпечували близько 900 правоохоронців. В урочистоятх взяли участь майже 10 тис. людей,- інформує обл.управління Нацполіції на сторінці у Facebook.
Між тими, хто прийшов до Меморіалу, сталось кілька невеликих сутичок, які швидко розборонили правоохоронці.

Йдеться про конфлікт учасників “безсмертного полку” та проукраїнських активістів,- пише 057.ua. “Активісти йшли з фотографіями людей в радянській формі і скандували “спасибі дідові за перемогу”. Після покладання квітів, один з чоловіків дістав георгіївську стрічку, і проукраїнські активісти попросили її прибрати… Після цього, “безсмертний полк” ще раз вирішили покласти квіти, вигукуючи при цьому образи на адресу ветеранів АТО, які прийшли на меморіал з фотографіями загиблих Героїв на Сході України. Вони називали бійців “вбивцями” і “фашистами”, проте ті не реагували на провокації.

Біля самого пам’ятника почалася словесна перепалка, яка переросла в бійку. Поліція відтіснила опонентів, виставивши кордон”, – повідомляє 057.ua

Ніхто не постраждав. З заявами до поліції ніхто не звертався. Загалом, під час масового заходу грубих порушень громадського порядку не зафіксовано.
Щоб уникнути конфліктів, поліцейські проводили профілактичні бесіди та поверхневий огляд присутніх. Жодних небезпечних та заборонених предметів не знайшли.