На Харківщині затримали чоловіка, який намагався згвалтувати 8-річну дівчинку

До Балаклійського відділу поліції звернулась місцева жителька, яка розповіла, що 23-го чоловік, якого вона не знає, намагався задовольнити статеві пристрасті неприродним шляхом з її 8-річною донькою.

руки грати

Поліцейські з’ясували, що дівчинка гостювала у дідуся з бабасею в селі Яковенково. Вдень дитина бавилась на дитячому майданчику біля будинку. Саме тоді до неї підійшов чоловік, який жив неподалік, та запросив до себе погратись на комп’ютері. Мала погодилась, вдома збоченець став роздягати дівчинку і схиляти до статевого акту неприроднім способом. Дитина почала плакати та втекла додому.

За лічені хвилини співробітники групи реагування патрульної поліції розшукали, затримали та доставили зловмисника до відділу поліції. Ним виявився 25-річний раніше не судимий мешканець села Яковенково.
Нині призначена низкаекспертиз. Досудове розслідування триває за ч.3 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) Кримінального кодексу України. Санкція статті – позбавлення волі на строк від 10-ти до 15-ти років.