На Харківщині трактор задавив насмерть німця

На Харківщині громадянин Німеччини загинув з необережності тракториста, – повідомили в поліції.

трактор в полі

Тіло 48-річного чоловіка знайшли кілька днів тому в Дергачівському районі, на узбіччі ґрунтової дороги між Дергачами та селищем Семенівка. Особу встановили одразу, бо чоловік мав при собі документи.  Згідно з судово-медичним розтином, смерть настала внаслідок тупої травми живота та грудної клітини, а також механічної асфіксії внаслідок стискання грудей та живота. 

Правоохоронці з’ясували, що вранці 5-го серпня 37-річний водій трактора працював у полі біля селища Семенівка. Здійснюючи розворот, він не помітив чоловіка, який лежав за 10 м від краю поля та наїхав на нього. Тракторист навіть не зрозумів, що переїхав людину, і продовжив рух далі.
З урахуванням усіх обставин кваліфікацію по даному кримінальному провадженню було змінено на ч.1 ст.119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України.
Жителю села Солоніцевка повідомлено про підозру у скоєнні цього кримінального правопорушення, вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Максимальне покарання згідно з санкцією статті – до 5 років позбавлення волі.