На Харківщині судитимуть рецидивіста, який вбив стареньку за 200 грн.

Прокуратура передала до суду справу чоловіка, який підозрюється у вбивстві старенької за 200 грн.

суд молоток 1

Кегичівський відділ Первомайської місцевої прокуратури направив до Кегичівського райсуду  обвинувальний акт за фактом умисного вбивства з корисливих мотивів та розбою.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Володимира Говорухи, у скоєнні злочинів підозрюється 37-річний безробітний місцевий мешканець, який має не одну судимість за майнові злочини.

“У березні поточного року зловмисник пізно ввечері прийшов до будинку 62-річної знайомої жінки, якій частенько допомагав поратися по господарству. Він прихопив із собою кухонний ніж, вдягнув рукавички та балаклаву. Злодій розбив вікно і заліз до хати. У коридорі зловмисник побачив господарку, яка почула шум та вийшла з кімнати. Він накинувся на свою жертву з ножем. Вдарив її ножем у обличчя та руку. Останній удар прийшовся у серце. Від отриманих травм господарка померла на місці”, – розповів  Говоруха.

Вбивця обшукав приміщення, знайшов 200 грн., забрав гроші та втік. Викрадене у той же вечір витратив на спиртне.

Слід зазначити, що жінка добре ставилася до вбивці – платила йому за виконану роботу, позичала гроші, підгодовувала.

Нагадаємо, на вимогу прокуратури Кегичівський районний суд взяв зловмисника під варту. Максимальна санкція статті – довічне позбавлення волі.