На Харківщині шахраї, що представлялись працівниками банку, знімали гроші з чужих карток (фото)

Ізюмські правоохоронц затримали трійцю місцевих безробітних, 42-х, 31-го, 30-ти років, що заробляли телефонних шахрайством, – повідомили в полції.  Зловмисники представлялись працівниками банку та вивідували коди доступу до платіжних карток, після чого знімали гроші. В числі банди шахраїв були й ув’язнені.

тел шахраи
Поліціейські встановили, що шахраї за допомогою мобільних телефонів та інтернету розсилали людям  sms-повідомлення з текстом, що їх банківські карти заблоковано, із вказанням послідовності дій для розблокування особистих рахунків. В подальшому, коли жертви шахрайства їм передзвонювали, в ході бесіди зловмисники представлялися працівниками служби безпеки банку, вивідували особисті дані кредитних карток та коди доступу до рахунків і за допомогою різноманітних платіжних систем переводили гроші на рахунки, оформлені на підставних осіб. Гроші шахраї знімали та рділил між собою. Також встановлено, що до злочинної діяльності причетні особи, що відбувають покарання в місцях позбавлення волі.
30-річний чоловік на момент затримання мав при собі банківську карту, на яку з особистого рахунку одного з потерпілих було переведено 22 тис.грн.
Речові докази вилучено. Чоловіки затримані, зараз вони в ізоляторі тимчасового тримання.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.