На Харківщині поновлять роботу рекрутингових центрів

Більшість районів Харкова та області демонструють позитивні результати виконання плану відбору кандидатів на військову службу за контрактом у II кварталі п.р., – повідомив директор обл. департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними Олексій Максимов під час селекторної наради в ХОДА.

рекр центр

«Так, два найбільші райони міста Харків – Шевченківський і Київський – виконують циклове завдання відповідно до графіків (60% і 58% відповідно). Щодо ситуації в районах області, то, наприклад, Первомайський район виконав завдання на 75%, Шевченківський – 71%, Печенізький – 67%, Вовчанський 67% і Дергачівський – 65%. Там, де керівники районів і військові комісари відповідально ставляться до цієї задачі, є хороші результати», – зазначив Олексій Максимов.

Також він нагадав, що планове завдання для Харківської області щодо відбору контрактників у I кварталі цього року було виконано на 101%.

За інформацією директора Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами, для активізації роботи з відбору громадян на військову службу за контрактом в області буде поновлено роботу рекрутингових центрів. Зокрема, спільно з військкоматами до відбору контрактників на військову службу долучаться районні, міський та обласний центри зайнятості.

Як зазначив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін, до цієї роботи долучаться й командири частин Харківського гарнізону, в тому числі – бойових.

«Це дасть змогу якісніше провести відбір, адже військові різних родів військ та бригад нашого оперативного командування зможуть надати детальну інформацію щодо особливостей проходження служби, питань соціального захисту тощо», – зазначив Юрій Калгушкін.