На Харківщині онук забив бабусю насмерть, бо не хотіла віддавати гроші (фото)

На Харківщині онук вбив рідну бабусю через гроші . Спочатку 21-річний хлопець кілька разів ударив  77-річну жінку ножем, а коли старенька відмовилась віддавати гроші, вдарив цеглиною по голові.

онук вбив7
Закривавлене тіло жінки у власному будинку в селищі Андріївка знайшов дільничний офіцер поліції. Перед цим правоохоронцю зателефонував селищний голова і повідомив, що неповнолітній хлопець здав до пункту на металобрухт автомобіль. Першою на сполох забила власниця прийомного пункту металобрухту. У хлопця не було жодних документів на машину, та і поводив він себе дивно – поспішав і помітно нервував. Тож небайдужа жінка вирішила затримати молодика до приїзду поліцейських.

Правоохоронці встановили особухлопця. Це 21-річний мешканець селища Донець. Він поводився зухвало, не розуміючи, чим викликав таку увагу з боку поліції. Він запевнив, що автомобіль йому дала рідна бабуся. Приїхавши за адресою, яку назвав хлопець, дільничний побачив у будинку закривавлене тіло 77-річної. Правоохоронець кинувся їй на допомогу. Але  старенька вже була мертвою.


Ретельно оглядаючи будинок, оперативники та слідчі одразу припустили, що вбивство скоїв 21-річний онук загиблої, який ніде не працює та має кілька судимостей. На це вказувало багато факторів: двері до будинку не були пошкоджені, відсутні сліди боротьби, що свідчило, про те, що жінка довіряла незваним гостям. Зі слів сусідів, пенсіонерка була дуже обережною і стороннім ніколи не відчиняла.

Працівники поліції встановили, що після вбивства бабусі онук забрав з будинку 2 тис.300грн. гривень, мобільний телефон та автомобіль, який і хотів здати на металобрухт.

Нині зловмисник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкриті кримінальні провадження за п. 6 ч. 2 ст.115 (умисне вбивство), ч. 4 ст. 187 (розбій), ч. 2 ст. 185 (крадіжка), ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.