На Харківщині наркоманка з 2-ма поплічницями налагодила кримінальну торгівлю метадоном

Прокуратура довела провину банди торговок метадоном. Канал розповсюдження мав 360 тис. грн. доходу на місяць, – повідомили в прокуратурі.

метадон

За інформацією начальника відділу прокуратури області Нвера Антоняна, організаторку банди засуджено до 6 з половиною років неволі з конфіскацією майна, ще 2-х учасниць – до 6 років з конфіскацією майна.

Обставини справи:

Восени 2014 року 33-річна наркоманка, відбувши покарання за незаконний збут наркотиків, вирішила повернутися до наркобізнесу. Вона створила організовану групу. До неї ввійшли 28-річна сестра організаторки та 37-річна знайома з часів перебування в СІЗО. Обидві жінки – також наркозалежні та притягувалися до відповідальності за незаконний збут наркотичних засобів.

Маючи чимало знайомих серед наркоманів, жінки налагодили мережу збуту метадону на території Харківської області та за її межами.

Сестри займалися придбанням, зберіганням та фасуванням метадону. Готовий товар передавали подрузі, а вже та робила закладки в схованки – під східцями у під’їздах будинків, під водостічною трубою, у загорожі на автостоянці, у стовбурі дерев. Також під схованку використовувала адресні таблички на будинках, вкопані покришки коліс, бордюри клумб тощо.

Далі жінка повідомляла сестрам адреси схованок. А ті приймали дзвінки від наркозалежних клієнтів і домовлялись про реалізацію метадону. І після перерахування клієнтами грошей на банківський рахунок вказували місця знаходження їх «товару». За одну дозу (0,25г ) брали від 500 до 600 грн.

При цьому члени ОЗГ використовували не лише власні банківські картки, а й рахунки своїх рідних та знайомих, які не здогадувалися про походження грошей. Отримані кошти торговки пускали на розвиток наркобізнесу та власні потреби. Зокрема, на ці гроші вони купували метадон, винаймали квартири, де фасували товар, оплачували його транспортування в інші регіони.

Загалом протягом 5 місяців учасниці ОЗГ «заробили» понад 1 млн. 800 тис. грн.