На Харківщині ліквідували канал контрабанди вогнепальної зброї в Україну (фото, відео)

Співробітники обл.управління СБУ викрили та припинили канал СБУ контрабанди вогнепальної зброї в Україну.Про це на своїй сторінці у Facebook керівник прес-центру обл.управління СБУ Владислав Абдула.

зброя3
До складу банди контрабандистів входили як громадяни України, так і кількох країн Європи, а також люди з подвійним громадянством. Зловмисники незаконно ввозили бойові пістолети відомих іноземних виробників, маскуючи їх під пістолети для відстрілу патронів Флобер калібру 4 мм, не заборонених до перевезення через державний кордон. В Україні контрабандну зброю продавали через Інтернет.


Співробітники спецслужби за сприяння Державної фіскальної служби затримали двох контрабандистів під час спроби незаконного ввезення 43-х пістолетів марок “Glock”, “Beretta”, “Colt”, “Browning”, “CZ”, “Astra”, “Bersa”.
Під час обшуків вдома у фігурантів справи і у сховищах зловмисників знайшли та вилучили ще майже 300 одиниць пістолетів, автоматів та кулеметів іноземного та вітчизняного виробництва, комплектуючі до вогнепальної зброї, знаряддя для її переробки, банківські картки. Придатність вилученої зброї до стрільби бойовими набоями буде визначена експертними дослідженнями.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 201 (контрабанда вогнепальної зброї) та ст. 263 (незаконне поводження з вогнепальною зброєю) Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні слідчі дії.
Нагадаємо, що на початку березня на Харківщині СБ України провела перший етап спецоперації з перекриття контрабандного каналу потрапляння стрілецької зброї в країну