На Харківщині хочуть створити один із найбільших в Україні сільськогосподарських центрів профтехосвіти

Уже цього року в області планують створити центр професійно-технічної освіти, що готуватиме спеціалістів сільскогосподарської галузі, – повідомили в обладміністрації. У регіоні вже діють 3 регіональних професійно-технічних центри.

тренажер

Триває робота зі створення ще 6-ти таких регіональних центрів, – повідомив віце-губернатор Анатолій Бабичев. З його слів, це великі навчальні заклади, де контингент учнів уже не 100-200, як в училищах, а близько тисячі людей. І там є можливість покращувати матеріально-технічну базу. Зі слів Бабічева, минулого року за гроші обласного бюджету для покращення бази регіональних центрів профтехосвіти купили 2 комп’ютерних цифрових тренажери для підготовки працівників сільськогосподарської техніки: водіїв і трактористів.

Анатолій Бабичев, заст. голови ХОДА

Цього року, за ініціативи обладмінстрації, за підтримки Міністерства освіти і науки, плануємо створити один із найбільших в Україні сільськогосподарських центрів професійно- технічної освіти. Із застосуванням нової сучасної техніки, на якій наші діти можуть навчатися. Адже ви знаєте, що в системі ПТУ, мабуть, за всі роки незалежності України техніка і матеріальна база майже не оновлювалася.

Світлана Маренич