На Харківщині відновили плановий ремонт дороги Чугуїв-Мілове

Тільки за один день – 17-го листопада – дорожники вклали 1000 т асфальтобетону, завершити намічений фронт робіт планують до 10-го грудня, – повідомив віце-губернатор Євген Шахненко.

Своєю черго,  1-й заст. начальника обл.управління Служби автомобільних доріг Сергій Пляка, йдеться про капітальний ремонт дороги Чугуїв-Мілове від повороту до села Леб’яже Чугуївського району до кордону з Шевченківським районом – загалом 10,7 км Він нагадав, що з початку року на 6,7 тис. кв.м дороги провели ямковий ремонт, також відремонтували міст біля села Коробочкине. 14-го вересня стартував капремонт ділянки дороги, що є нині особливо непроїжджою.

«З цього часу велися роботи з укладання основи покриття на ділянці 10,7 км, а також покладений 1 км двошарового асфальтобетонного покриття завтовшки 8,5 см. Потім роботи тимчасово були припинені через відсутність фінансування. Зараз Державним агентством автомобільних доріг України вирішено питання про продовження робіт», – розповів Пляка.

Він підкреслив – щодня на ділянці дороги Чугуїв-Мілове задіяно 42 одиниці спецтехніки та працює близько 100 фахівців дорожньої служби.

«17 листопада вклали 1000 тонн якісного асфальтобетону, або 800 погонних метрів покриття дороги. Залишилося 9,7 км. До 10 грудня за сприятливих погодних умов планують завершити ремонт цієї ділянки дороги», – пояснив Сергій Пляка.