На Харківщині треба збільшувати підрозділи місцевої пожежної охорони

Коли горить – часу на дорогу обмаль! На Харківщині не вистачає підрозділів місцевої пожежної охорони, особливо у сільській місцевості. За словами начальника обласного управління МНС, Павла Одарюка, таких підрозділів потрібно щонайменше півсотні.

 

В області є віддалені села. Найближчі пожежні частини знаходяться за 50 кілометрів від них. Як каже начальник обласного управління МНС Павло Орарюк, пожежним далеко до таких населених пунктів їхати. Через відстань вони почасти не встигають вчасно ліквідувати пожежу. Аби таких прикрих випадків не було – потрібні підрозділи місцевої пожежної охорони. Наразі їх на Харківщині 19, а планувалося створити 55.

Павло Одарюк, начальник обл. управління МНС

В связи с тем, что финансирование недостаточное, сокращаются подразделения штата. И понятно, что на проишествия выезжают с меншим количеством людей при необходимой штатной положенности на боевых машинах.

У керівництві області з проблемою добре знайомі, про нестачу пожежних підрозділів знають.

Валентин Дулуб, 1-ий заступник голови ХОДА

Перед всеми главами администраций, мэрами городов поставлена задача полюбому возрождать и сохранять те местные пожарные части. Потому что от этого зависят человеческие жизни.

Валентин Дулуб пообіцяв – цьогоріч влада разом із МНС зробить все можливе аби наблизити рятувальників до людей.

 

Павєл Посохов