На Держпромі та Будинку зі шпилем відкрили таблички з QR-кодами

Таблички з QR-кодами відкрили сьогодні, 27-го вересня, на будівлях Держпрому та Будинку зі шпилем у Харкові.

держпром код

Відкриття приурочене до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Як повідомила начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, таблички відкриті вже практично на всіх об’єктах, які входять до «Семи чудес Харкова», – на будівлі біля входу до Свято-Покровського чоловічого монастиря, на будівлі Успенського собору, на воротах Свято-Благовіщенського кафедрального собору, перед фонтаном «Дзеркальний струмінь». Сьогодні цей список поповнили ще дві будівлі – Держпром і Будинок зі шпилем, а останню табличку з серії «Семи чудес» планують встановити вже наступного року біля пам’ятника Тарасові Шевченку.

Автор проекту «MoreInfo» Михайло Демшин пояснив, як користуватися новими табличками. Для цього потрібно включити камеру на своєму смартфоні і підвести до QR-коду. Після цього на екрані з’явиться пропозиція «Перейти на сайт», їм потрібно скористатися, вибрати одну з можливих мов – українську, російську, англійську, німецьку, китайську або французьку. Після цього відкриється сайт, де є вся інформація про об’єкт, його фото, історія, цікаві факти, а також текст про те, що можна подивитися поруч.

Юлія Згурська розповіла, що таблички з QR-кодами встановлюють не тільки на об’єктах «Семи чудес Харкова». До кінця року ще близько десяти таких відкриють у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького в рамках реалізації безкоштовного туристичного маршруту «Харків розважальний». Пізніше тематичні таблички встановлять для маршрутів «Харків архітектурний», «Харків містичний» та інших об’єктах, цікавих для туристів.