На чемпіонаті світу з водних видів спорту відбулися фінальні змагання дуетів, які демонстрували довільну програму. Харківянки Анна Волошина та Єлізавета Яхно змогли додати до нагород збірної України ще одну бронзу — вже четверту для наших сінхроністок.

Screenshot - 21.07.2017 - 08:49:10

У кваліфікації серед дуетів з довілною програмою Волошина та Яхно показали третій результат, залишивши позаду дует з Японії — Юкіо Інуї та Канамі накамакі. Поступилася українки лише лідерам змагань — дуетам з Китаю та Росії.
У фіналі бронзова інтрига тривала до останнього. Волошина та Яхно виступали в групі лідерів, але головні конкурентки українок за бронзу— японки – вийшли на воду після нашого дуету. Юкіо Інуї та Канамі Накамакі завершували програму змагань. Та перевершити виступ українок представницям Японіі не вдалося. Українки виграли бронзу, хоча відстань між українками та японками майже мінімальна — одна десята бала.

Для Волошиної це вже четверта нагорода в Будапешті — такий собі бронзовий покер у синхронному плаванні. Харківянка завоювала дві бронзи в змаганнях солісток, а разом з Єлизаветою Яхно ще дві нагороди в змаганнях дуетів. Для учорашньої юніорки Єлізавети Яхно дві бронзові нагороди дорослого чемпіонату — це несподіване, але дуже очікуване досягнення.

На подіумі українки розташувалисяпісля дуетів з Росії та Китаю.