На чемпіонаті світу з водних видів спорту, який триваєв Угорщині, відбулися фінальні змагання солісток, які демонстрували довільну програму. Харківянка Анна Волошина змогла поповнити скарбничку нагород збірної України ще однією бронзою

Screenshot - 20.07.2017 - 11:03:18

У кваліфікації середсолісток з довілною програмою Анна Волошина показала третій результат. Як і напередодні – у технічний програмі – Волошина поступилася лише двом синхроністкам – лідеру змагань Світлані Калісниченко з Росії, та досвідченій Оне Карбонелл з Іспанії.
Анна у фіналі виступала восьмою, що надавало певну перевагу. Адже найближчі конкурентки — спортсменка з Японії Юкіо Інуї та канадійка Жаклін Сімоно виступали шостою та сьомою відповідно.

Виступ Волошиної – під ліричну пісню Олександра Понаморьова – вразив. Судді дали — 93,3 бали. Цей результат приніс бронзову нагороду для українки. Чемпіонкою світу прогнозовано стала росіянка Світлана Калісниченко, а віц-чемпіонкою — Она Карбонелл за Іспанії.

Нагадаємо, що для Волошиної це вже третя нагорода в Будапешті. Харківянка завоювала бронзув технічній програмі в змаганнях солісток, а разом з ще однією харківянкою Єлизаветою Яхно стала третьою серед дуетів з технічною програмою.

Також нагадаємо, що у кваліфікаційних змаганнях серед дуетів в довільній програмі Анна Волошина та Єлизавета Яхно змогли пройти у фінал, показавши третій результат. Українки поступилися лише дуетам з Росії та Китаю.