На базі харківського військового шпиталю планується створити психологічно-реабілітаційний центр

Сьогодні в Харкові міністр оборони Степан Полторак побував  у військово-медичному клінічому центрі Північного регіону. Міністр  нагородив бійців, які знаходяться на лікуванні, та передав грошову допомогу.

Поки Володимир чекає на зустріч з високопосадовцем, розповідає свою історію, схожу на безліч подібних від скалічених війною бійців.

Володимир Воропай, боєць АТО

Во время отхода наступил на мину, т.к. они места лежки, секреты минируют. Вот. Оказал сам себе помощь, товарищ вынес меня до места встречи с группой.

Жити по лікарнях майже 5 місяців Володимир звик. А от без кінцівки повноцінного життя не бачить – сподівається на протезування. Імплантат оплатить держава, запевняють у шпиталі. Тут, говорять лікарі , проблем з забезпеченням не має. Запасів медикаментів вдосталь, адже пацієнтів із зони АТО значно поменшало.

Олександр Бородай, нач.клініки ушкоджень ВКЦ Північного регіону

Сейчас значительно меньше стало ранений. Они стали редки. В основном они я бі сказал. похожи на травмі гражданского времени.

Міністр оборони проходиться палатами, де лікуються бійці.

Степан Полторак, міністр оборони України

Я хотів би по подякувати Вам за службу, за мужність, за справжні чоловічі якості, які у вас є.

Кожному з бійців окрім нагороди, Степан Полторак вручив по 10 тисяч гривень. Очільник міноборони наголосив, що попри лікування поранень, є гостра необхідність в створенні психологічно-реабілітаційних центрів.

Степан Полторак, міністр оборони України

Мною прийняте рішення про створення центрів психологічної реабілітації на базі усих медицинсько-клінічно центрах Львів, Одеса, Харків, Вінниця крім того у Києві і наших санаторіях.

Вікторія Котова