Мурал на честь 25-річчя українсько-німецьких дипломатичних відносин з’явився на Пушкінській

Мурал, що засвідчує дружбу України та Німеччини, створили у Харкові. Його розташували навпроти будинку на вулиці Пушкінській, де колись у Харкові стояла німецька церква.

мурал пушкинская

Відкриття муралу приврочили до тижнів Німечини у Харкові. Ескіз мурала обирали на конкурсі. У ньому брали участь випускники та студенти факультетів дизайну вищих навчальних закладів міста. Ескіз-переможець створив харків’янин Олексій Постульга. В основі муралу – графіка Альбрехта Дюрера. На створення муралу знадобилося 2 тижні. Переможець конкурсу отримав подарунок – участь у стріт-фестивалі в місті Нюрнберг. Побачити мурал на власні очі та відшукати в зображеному свій сенс – можна за адресою вулиці Пушкінська,28

Олексій Постульга – автор муралу

Основной посыл – это дерево жизни, то, что наполняет нас каждый день и какие плоды мы приносим своей жизнью, деятельностью. А так я думаю каждый для себя может открыть разные грани этой графики.

Вольфґанґ Мьоссінґер – Генеральний консул Німеччини в Донецьку/офіс Дніпро

Свидетельствр нашей дружбі, о том что Германия поддерживает Украину и продолжает поддерживать Этот символ – открытые двери, это значит наши двери открыты для вас, и ваше сердце открыто для нас.

Ірина Клименко