“Моя земля” – у Харкові покажуть фільм про українських добровольців (відео)

За що вони воюють? Відповідь на це запитання шукають автори художньо- документального фільму “Моя земля”. Це харківські режисер та актори. Стрічка знімалася в Широкиному Донецької області, на Діпропетровщині та в Харківському і Зміївському районах Харківської області. Більше розкаже Світлана Маренич.

фильмскрин1

Головний герой стрічки “Моя земля”- Богдан- репортер, який приїхав узяти інтерв’ю в добровольців. Його грає молодий харківський актор Федір Бахмутченко. Федір розповів, що це його перша роль у кіно. У театрі має амплуа ліричного героя, хоча може виконувати і комедійні ролі. Проте, його репортер у фільмі “Моя земля”- досить іронічний молодий чоловік, який має на меті зовсім не висвітлювати те, що є насправді.

Федір Бахмутченко, виконавець головної ролі

Він інтерпретує і висміює їх спочатку. Тому, що він не розуміє, навіщо все це, нащо було йти в добровольці, йти воювати. Він не розуміє всієї ситуації, але потім, завдяки певній фантастиці, в нього пробуджується патріотизм. Він змінює свою думку.

Режисер та автор сценарію фільму- Катерина Балабай. Ідея зняти фільм про українських добровольців узагалі , на її думку, своєчасна і не випадкова. Бо добровольці в Україні були від часів князівської Київської Русі, козаччини і досьогодні. Тож у фільмі є художня і документальна частини. Звісно, не обійшлося без розповідей сучасних добровольців журналістові Богдану .

Катерина Балабай, режисер фільму “Моя земля”

Получает разрешение у начальника разведки , с которым он беседовал и принимал информацию. Получает разрешение и берет интервью у настоящих добровольцев. И там у нас будут интервью ребят, которые действительно сейчас защищают нашу землю.И эта часть фильма документальная.

Фінансову допомогу надала Дніпропетровська обласна рада, неоціненну підтримку надали все ті ж ентузіасти- силами та технікою, – говорить режисер. Презентація стрічки “Моя земля ” відбудеться в Дніпрі 8-го, а в Харкові – 10-го вересня.

Світлана Маренич