"Мовне" питання потребує стратегічного , а не тимчасового вирішення – Раїса Богатирьова

Рідній мові-особлива увага. Внесенням змін до підписаного напередодні главою держави “мовного” закону займатиметься  робоча група , у складі розробників закону, урядовців та інтелегенції.

Наказ про її створення підписав сам Віктор Янукович. Мовляв, до редакції закону, що його затвердили нардепи, в нього також є зауваження та побажання. Зокрема, щодо посилення ролі української мови.Водночас, в уряді говорять – “мовне” питання  потребує вирішення не тимчасового, а стратегічного характеру. Тож, наступними кроками у діяльності робочої групи стануть розробка державної програми розвитку української мови та створення наглядової ради, що пильнуватиме її виконання, незважаючи на зміни у складі владників.
Раїса Богатирьова віце-прем’єр-міністр України
ця робоча група буде максимально сприяти розвиткові української мови, а держава забезпечуватиме повноцінне функціонування та застосування української мови в державі та суспільстві . 20 років не було такої програми, але ми вважаємо таку програму важливою, бо розвиток української мови є питанням дуже чутливим для української держави