Мотузковий парк – розваги для всієї родини

З настанням тепла у міських парках та зонах активного відпочинку побільшало відвідувачів. Попитом користуються всі без винятку атракціони, але особливий інтерес харків’яни проявляють до розваг, які відносно нещодавно з’явилися в цій індустрії. Для когось нові враження та емоції встигли перетворитися навіть на справжню терапію від комп’ютерної залежності. Подробиці розкаже Мілен Мода.

мотузковий парк

Про мотузкові парки, скеледром або квест кімнату як атракціон ще років з 10 тому харків’яни мало що знали. Нині ж від бажаючих випробувати свої сили в такий спосіб нема відбою. Зокрема і у найбільшому в Східному регіоні Мотузковому парку на деревах, що розташований в Харкові біля метро Московський проспект. Днями тут парадом супергероїв, футбольним фристайлом, майстеркласами із брейкдансу та виставкою хенд-мейду відкрили новий сезон.

Іван Когут, директор Мотузкового парку

Открытие сезона мы делаем каждый год, но столь масштабно впервые за последние семь лет. Мы хотим привлечь внимание харьковчан к этому зеленому оазису в центре города, куда можно добраться за двадцать минут из любой точки Харькова. И всей семьей отлично отдохнуть здесь.

Вихідними до Мотузкового парку приходять розважитися від 2-х до 5-ти сотень городян. Переважна більшість – це родини із дітьми, – кажуть в адміністрації. І зауважують: безпека відпочивальників тут на першому місті.

Світлана адміністратор Мотузкового парку

В нашем парке работает команда профессиональніх инструкторов, которые следят за техникой безопасности, проводят инструктаж и регулярно проверяют оборудование. Все сотрудники парка имеют яркую одежду, их легко узнать. Они имеют при себе бейджик и рацию. Они молниеносно реагируют на все просьбі наших гостей.
Чимало батьків нині б’ються над питанням, як відірвати дитину від комп’ютера чи телевізора. А от для Ганни це зовсім не проблема, оскільки знає що запропонувати дітям натомість.

Анна, відвідувачка парку

Всегда ребенок с удовольствием приходит. Еще не по одному разу просятся. Лучше, конечно, чем компьютер. тут они забывают за компьютеры, за все на свете. Тянутся – “мама, когда пойдем, быстрее на выходные”.

Максим, віддвідувач парку

Да, мне все нравится. Единственное, что не пробовал – это с лука стрелять, думаю интересно. Мне больше всего лазерный парк понравился, лазить между этими всеми лазерами.

Протягом теплого сезону дітям, та й дорослим, як альтернативу компьютерним іграм, тут пропонують відчути себе справжнім Тарзаном на мотузковому атракціоні або легендарним Пуаро у квест-кімнаті, а ще позмагатися на влучність у стрільби з луків та арбалетів, та підкорити вершину на скеладромі та й просто віпочити родиною або з друзями в альтанковій зоні, у взимку – покататися на лижах та санках. Окрім цього, активні розваги на свіжому повітрі, дарують не тільки якраві емоції, а й сприяють гармонійному розвитку та здоров`ю зростаючого покоління, – діляться власними спостереженнями тутешні завсідники.

Мілен Мода