Москітна сітка знову стала причиною падіння. У Харкові з вікна випав малюк

У Харкові москітна сітка знову стала причиною падіння малюка з вікна. Дворічний хлопчик звалився з вікна четвертого поверху у двір медичної частини. Після двох хвилин без ознаків життя – на щастя – вцілів.

 

Залишив сина на хвилину без нагляду – ледь не втратив його назавжди. Малюк звалився з вікна четвертого поверху, спершись на москітну сітку. Батько до сих пір до тями прийти не може, каже, син чудом лишився живим.

Євген Дорошко, батько хлопчика

Меньше минуты. Я вышел в туалет, жена на кухне. Ребенок на подоконнике. С учетом того, что там цветы стояли. Открыл окно. Сетка, которая там должна была держать около 15-ти килограмм, он на нее облокотился. Я не знаю в какой очереднности, что выпадало, не соскользнул по подоконнику. Он выпал, похоже вот так вот и преземлился на землю, упал.

Вікно з якого впав Яша, якраз навпроти медичної частини університету цивільного захисту. Медики, почувши що щось упало одразу вибігли до місця пригоди. Побачили, що на голій землі лежить дитина, взялися приводити малого до тями. Той вже не дихав.

Олег Перешлюга, заст. начмедико-санітарної частини НУЦЗ України

Подбежали, осмотрели, ребенок был мертв, пизнаков жизни не подавали, то есть не было ни сердцебиения, ни дыхания. Сразу приступили к реанимационным мероприятиям. Искуственный массаж сердца, наружное искусственное дыхание. Ребенок в течении минуты-две ожил.

Каретою швидкої хлопчика шпіталізували. На щастя у малого медики діагностували лишень невеликий надрив печінки. Зараз на цих кадрах знятих батьком видно, що малий почуває себе добре. Медики здоров’я Яші оцінюють як нормальностабільне. Наразі він залишатиметься під наглядом лікарів ще з тиждень, аби уникнути якихось погіршень.

Євген Дорошко, батько хлопчика

За счет того, что в печени небольшая трещина, он просто лишь будет находиться без операции под наблюдением докторов.

Зараз батьки не зводять очей з малого. Хоча москітну сітку батько малого таки назад установив, правда каже, усі ручки – уже закручені. Відтепер малий Яша святкуватиме день народження двічі.

 

Леся Кочержук