Молоді Харківщини запропонували більше 3-х тис. вакансій

“Вдягни вишиванку – втіль у життя професійну забаганку” – під таким гаслом сьогодні у Харкові відбувся травневий ярмарок вакансій, який проходить в рамках всеукраїнської компанії “День кар’єри Profit Day”. Проект був орієнтований на молодь без досвіду роботи, тому що за статистикою, майже кожен третій безробітній має вік від 18-ти до 35-ти років, а людям, які тільки починають свою професійну кар’єру дуже важко знайти роботу без досвіду.

ярмарка18мая

фото-Facebook

Ярмарок вакансій для студента інституту банківської справи Дмитра неабияка можливість знайти роботу та отримати досвід без відриву від навчання. Тут хлопець вже підшукав для себе кілька цікавих пропозицій.

Дмитро – студент

Я как и многие студенты ищу работу, что бы можно было совмещать работу и обучение.  Для начала мы тут берем буклетик, а дальше если нам работа интересна мы уже звоним по контактному номеру и договариваемся . Уже более точную информацию узнаем.

Щоб допомогти молоді зорієнтуватися на ринку праці та легально влаштуватися на роботу, більше ніж 40 роботодавців запропонували свої вакансії у різних сферах діяльності.

Володимир Міненко – Директор Харківського обласного центру зайнятості

Сьогодні молодь виходить на ринок праці, сьогодні молодь визначається куди їй йти вчитися, поступати. І саме тут можна отримати можливість скласти резюме, пройти проф – тестування. Визначити свої нахили і можливості для того, щоб більш плідно вибрати професію, ту яка в майбутньому буде для роботи і для життя.

Увазі шукачів роботи було представлено майже 50 тис. вакансій по Україні, з яких понад 3 тис. -у Харкові та області. Серед них і служба у Національній поліції та Збройних силах України.

Анатолій Юркевич – представник Шевченківського районного військкомату м. Харкова

Здесь мы предлагаем желающим кандидатам, которые интересуються военной службой по контракту. Мы предлагаем им этот контракт заключить. Мы занимаемся комплектованием почти всех воинских частей.

На ярмарку можна було отримати інформацію щодо фахового навчання та корисні поради з пошуку роботу. Проводилися безкоштовні майстер – класи та тренінги. Також всі охочі могли пройти тестування для визначення професії, яка найбільше їм підходить.

Катерина – студентка

Мне кажется, всем молодым людям очень интересно узнать кем они хотят работать, найти себя в этой жизни. И мне кажется, что впринципе, тестирование совпадает, если ты отвечаешь правильно на вопросы, то оно подходит людям.

Хоч проект і був орієнтований на молодь без досвіду роботи, яка тільки починає свою кар’єру, тут можна було побачити і людей, які прагнуть змінити професію.

Олександр безробітній

На сайте я прочитал, что здесь будет открыт доступ для тех, кто ищет работу без опыта. И так как я еще в этой сфере без опыта, я пришел, так как была информация, что здесь будут доступны вакансии в IT сфере.

Серед роботодавців – і представники міжнародних компаній, які проводили співвбесіди англійською та тренінг з написання резюме для інтернаціональних компаній.

Ігор Ланецький – директор школи англійської мови

Очень много людей сейчас планирует свою работу в интернациональных компаниях и желают получить эту работу. И важной составляющей получения этой работы, является качественно составленное CV.

Оскільки цьогорічний ярмарок вакансій збігся у даті проведення із Днем вишиванки, представники центру зайнятості та роботодавці були одягнені в українському народному стилі.

Юлія Котелевська