Молоді, ініціативні та наполегливі – студенти та аспіранти зустрілись з губернатором

Молоді, ініціативні та наполегливі. Завершилася програма “Познайомся з губернатором”. 17 студентів та аспірантів 3 місяці вивчали діяльність кількох комунальних підприємств. А потому представили власні плани їхнього розвитку. П’ятірка найкращіх зустрілась з губернатором Михайлом Добкіним та отримала приз – сертифікати на екскурсію до Верховної Ради. За словами організаторів проекту, головна ідея програми – показати студентам, що кожен, хто докладе зусиль, може досягти керівної посади та чимало зробити для своєї країни. Учасники не розчарували та запропонували цікаві ідеї для вдосконалення життя Харкова.

Анастасія Кобець, голова ХОО “Молоді регіони”

У них появилось много креативных молодежных идей. В зоопарке – как увеличить количество посетителей, и в Жилкомсервисе, и Коммуночиствод, и Харьковпарксервис – как заставить людей платить наконец-то за парковки, Харьковпасс – тоже как развивать.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Всё это неоценимый опыт, который поможет им принимать правильные решения. Нам нужны молодые специалисты, нам нужны подготовленные молодые специалисты, а главное, нам нужны подготовленные молодые специалисты, которые знают кем они хотят стать и что для этого нужно.

 

Анастасія Горєлкіна