Молоді, амбітні та талановиті – у Харкові розпочався фест “Театр майбутнього”

Культурну подорож у часі пропонують здійснити усім бажаючим. У Харкові стартував фестиваль під назвою “Театр майбутнього” .

театр майб

Мета проекту – підтримати обдаровану молодь Слобожанщини і не тільки, а ще – дати поштовх для творчого розвитку юних талантів, – кажуть організатори. Цей фест створює майданчик, де професіонали та аматори мають змогу продемонструвати свої здобутки у мистецтві.

Ігор Борис, організатор фестивалю “Театр майбутнього”, заслужений діяч мистецтв України

Втретє в місті Харкові та області відбувається фестиваль театрального мистецтва під назвою “Театр майбутнього”. Ми назвали його так, тому що цей фестиваль присвячений молоді. Молодь повинна прийти сьогодні, завтра, прийти в мистецтво театру, музики, хореографії, кінематографу, мистецтво всього великого під назвою культура духовна України.

Дар’я Панченко учасницею подібного заходу стала вперше, та , як сама каже, не востаннє. Адже дівчина є студенткою академії культури та й загалом, творчою особистістю.

Дар’я Панченко, першокурсниця ХДАК

Я очень люблю подобные творческие мероприятия, так как учусь на театральном факультете., и мне все это интересно. Хореографические выступления, этюды, вокальные. То есть, джля творческого человека это всегда должно быть интересно.

На сцені Дар’я виступає разом з групою, вони підготували невелику вокально-танцювальну постановку.  Цього року у фесті взяли участь колективи з мистецьких вишів, училищ , а також творчих студій та будинків культури. Наприклад, ця дитяча команда у яскравих народних костюмах представляє театр “Сучасник” з міста Первомайський.

Еліна учасниця фестивалю “Театр майбутнього”

Мы приехали с номером “Слобожанські думи” по словам Тараса Шевченко. У нас будет очень много перестроений локаций, о которых рассказывает автор Тарас. О временах молодости Тараса Шевченко, когда он родился, как провел свое детство и что с ним происходило.

Головна роль в історії з життя українського Кобзаря дісталась Ігорю.

Ігор учасник фестивалю “Театр майбутнього”

Я сыграю рассказчика, который рассказівает о своих походах на Слобожанщину.

Протягом фестивального тижня на сцені академії культури можна буде побачити танцювальні, пісенні та хореографічні номери. Не обійдеться захід і без живої музики і театральних вистав.

Ігор Борис, організатор фестивалю “Театр майбутнього”, заслужений діяч мистецтв України

Будуть показані вистави такі, як Антона Чехова “Чайка” … а також експериментальна вистава Олексія Толстого “Царство Іоана”
Фестиваль “Театр майбутнього” триватиме до 20-го травня, вхід – вільний.

Мілен Мода