Молодь та волонтери влаштували флешмоб у центрі Харкова

Патріотичний флешмоб, тематичні майстер класи, експозиція хенд-мейд прикрас і вокально-танцювальна програма. У Харкові відбулась пізновально-розважальна акція “Молодь понад усе”.

флешмоб
На майданчику біля Харківського палацу дитячої творчості пройшла пізновально-розважальна акція “Молодь понад усе”. У заході взяли участь представники молодіжних та волонтерських організацій, студенти та школярі міста.

Світлана Сітнік співорганізатор акції, президент “Харківського центру волонтерів”

Ребята могут подружиться, ознакомиться с деятельностью других организаций, рассказать о своей деятельности, продемонстрировать свою организацию, узнать о деятельности управления молодежи.

Спочатку учасники акції провели патріотичний флешмоб, потім влаштували тематичні майстер – класи, а згодом розпочалася вокально – танцювальна програма. Крім цього, на зазначеному майданчику працювали кілька окремих інформаційних локацій. На одній з таких благодійники розповідали, як поводитись і де шукати підтримку у випадку ранньої вагітності.

Олена Абатіна директор Благодійного фонду допомоги вагітним

Мы работаем с молодежью, которые оказались в кризисе незапланированной беременности. Мы помогаем им, поддерживаем. И мы хотели бы, чтобы молодежь знала, что есть в нашем городе такая возможность.

На іншій локації волонтери представляють експозицію хенд-мейд прикрас від людей з особливими потребами. 15-річна школярка Євгенія тут представляє молодіжну організацію, що займається розвитком підлітків.

Євгенія, учасниця акції

Для мене особисто це дуже важливий захід, тому що зможу дізнатися багато нового про організацію, що існують, перейняти якийсь досві, отримати нові навички.  Та влада також зможе звернути увагу, що є хтось, хто хоче створювати щось нове.

20-річна студентка Харківської Академії культури Валерія Прокуліна також приєдналася до акції “Молодь понад усе”. Дівчина навчається на режисера, наразі працює волонтером.

Валерія Прокуліна волонтер, учасниця акції

Я режисер волонтерського театру, і вже приблизно рік, як ставлю вистави із різними людьми, у тому числі з реабілітаційних центрів. Кожен бажаючий може прийти, і я зроблю з нього актора. Ми займаємося усім, коли хтось потребує дпопомоги, ми беремо участь в заходах у Харкові і не тільки.

 

Наприкінці акції, усі охочі могли створити символічні паперові зірки із власиними мріями та побажаннями, а також висловити власні пропозиції щодо розвитку молоді у нашому регіоні. Як зазначили організатори, головна мета таких заходів: створити інтерактивний майданчик для спілкування та обміну досвідом між молоддю, а також привернути увагу місцевої влади до проблем молоді.

Олександр Сітнік, співогранізатор акції

В нашей стране и в нашем городе большую роль играет молодежь, на которую надо обращать внимание, ценить и уважать.

 

Мілен Мода