Молодь для ветеранів

Свято для тих, хто воював за мирне небо над головою. До Дня перемоги у Палаці дитячої та юнацької творчості підготували святковий концерт. Ветерани зустрічали виступи маленьких акторів щирими оплесками.

 

Пісні воєнних років, вірші про війну та яскрава хореографія від маленьких танцівників. У Палаці дитячої та юнацької творчості ветеранів Московського району привітали святковим концертом. Ветеран війни Олена Пушкіна згадує, на фронт потрапила шістнадцятирічною дівчиною і всю війну була медсестрою. Наразі для жінки головне, аби ветеранів не забували. На цьогорічному концерті серце ветерана підкорили маленькі артисти.

Олена Пушкіна, ветеран війни

Мы очень довольны остались этим концертом, мы благодарны художественным руководителям, которые стараются обучить детей, хорошие костюми, все-все-все.

 

У День перемоги вшановують і тих, хто не тримав у руках зброї, але відчув на собі жахіття війни. Григорій Саприга війну зустрів на Вінниччіні дванадцятирічним хлопцем. Чоловік розповідає, під час окупації допомагав односельцям, що працювали в полі. Святкові урочистості для нього – нагода згадати молодість.

Григорій Саприга, учасник бойових дій

Такие концерты, они поднимают дух, настроение, и вспоминается молодость.

По закінченні концерту ветерани отримали подарунки, а ввечері всіх мешканців району чекав святковий концерт та салют. Свято влаштували фонд “Пєрєсвєт” та народний депутат України Дмитро Святаш. Такі концерти та зустрічі з ветеранами стали традиційними і проводяться вже протягом десяти років.

 

Анастасія Горєлкіна