МНСники відпрацьовують ліквідацію НС на стадіоні

На стадіоні Металіст пройшла генеральна репетиція ліквідації надзвичайної ситуації. Кінологи , міліція, та співробітники МНС шліфували важливі елементи рятувальної операції ніби то у самий розпал матчу.

 

Матч у розпалі. Раптово в одному із підтрибунних секторів – пожежа. На місце прибувають рятувальки. Вболівальників- евакуюють. На допомогу приходить спеціальний штаб у складі кінологів, міліціонерів, медиків та інших служб. Медики потерпілих сортують за ступенем важкості травм. Як виявляється згодом – не обійшлося і без сутички фанів.

Сергій Проценко, потерпілий

Во время матча была стычка двух клубных фанатов, в которой я получил травму руки. Меня благополучно вывели. Оказали первую медицинскую помощь.

Рятувальники виявляють невідому хімічну речовину, що стала причиною виникнення пожежі. Вона і спричинила отруєння кількох вболівальників. Спецпідрозділ еменесівців ідентифікує та нейтралізує небезпечну речовину. На місці починає працювати спецкомісія з розслідування. Оперативно, якісно та збалансовано. Рятувальльники вкотре повторюють основні правила ліквідації надзвичайної ситуації.

Андрій Собакарь, рятувальник

Ми побачили взаємодію всіх служб оперативних, також наша функція була це винос потерпілих із зони надзвичайної ситуації. Також допомагали евакуювати людей.

Результатами контрольного навчання задоволені як головний територіальний начальник області МНС, так і віце-губернатор.

Пало Одарюк, нач. ГТУ МНС у Харківській області

Все эпизоды были отработаны в кратчайшем сроке. Главная ж задача была в том, чтобы определиться в более тесном взаимодействие со всеми службами.

Валентин Дулуб, перший заступник голови ХОДА

Как действовали все подразделения, можно сказать, что учения прошли успешно, все показали довольно высокий уровень профессионализма и четкости понимания той задачи, которая стоит перед ними.

Локалізацією форс-мажорної ситуації заступник губернатора задоволений, але зауважує – “Харків Водоканал” має збільшити тиск води у гідрантах, які використовують для усунення пожежі. Що ж до електрики, до перебоїв із її постачанням на стадіоні цілком готові. За словами Валентина Дулуба, у найгіршому випадку без світла вболівальники можуть опинитися лише на 17 секунд.

 

Леся Кочержук