Місцеві жителі говорять, що огорожа біля котловану з’явилась вже після трагедії (відео)

У Харкові чоловік загинув, впавши до котловану. Сталось це сьогодні вночі на вулиці Ковтуна у Слобідському районі. Котлован у дворі напередодні вирили служби Харкіських тепломереж, де вже сьогодні мали проводити ремонтні роботи.

котлован1

Трагедія сталася сьогодні вночі в одному із спальних районів міста. Поліції вдалось знайти 2-х свідків – хлопець проводжав дівчину додому, коли вони побачили, як чоловік з ознаками алкогольного сп’яніння, хитаючись, зачепився за металеву огорожу біля теплотраси і впав у котлован виритий напередодні комунальниками.

Людмила Шмирьова, начальник сектору Слобідського відділу поліції

И тут же на глазах он упал в эту траншею …получилось, что ограждения не сплошные , расставлены барьеры на расстоянии 2:02 и от барьера к барьеру протянута лента 2:09 человек держался руками за само ограждение, шатался, оптерял равновесие, упал в теплотрассу, а ограждение упало сверху на него 2:19

Від отриманих травм чоловік загинув на місці. За попередніми даними, загиблому – близько 60-ти років, проте жодних документів при собі він не мав, тож його особа досі не встановлена. Коментувати ситуацію у комунальному підприємстві “Харківські теплові мережі”, відмовилися, та телефоном повідомили, що з їх боку були дотримані всі правила техніки безпеки

Тетяна Чуйкова – прес – секретар КП “Харківські теплові мережі”

Вчера там было разрытие, подготовка к плановым ремонтным работам, перекладкам. Всё было, все ограничители по технике безопасности были раставленны. Забор вокруг разрытия, там не большое разрытие, буквально полтора – два метра, может три. Всё было окружено нашими специальными ограничителями.

Проте місцеві мешканці запевняють, ще вчора огорожі тут не було, її встановили вже після трагедіїї.

Любов, місцева жителька

Ну сегодня, только вот сейчас я это увидела, потому что вчера этого не было, я ребёнка забирала со школы И такого не было и вечером мы выходили, вчера тепло было, такого не было. Вот я сейчас иду и такое уже стоит ограждение.

Cвітлана, місцева жителька

Ограждения никогда не было, это просто, что труп сегодня нашли и поэтому оградили.

Зараз поліцйські з’ясовують усі обставини події, відомості про неї внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією – «нещасний випадок». Також буде проводитись додаткова перевірка щодо того, чи правильно комунальники встановили огорожі навколо виритого котловану. А тим часом у кількох метрах від місця трагедії залишається ще одна вирита тепловиками траншея і жодної огорожи навколо неї немає.

Юлія Котелевська. Кристина Загребельна