Міліціонери – наркоділки постануть перед судом

Прокуратура Харкова закінчила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням  начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Сумського міського управління ГУМВС України в Сумській області та інших осіб у скоєнні тяжких і особливо тяжких злочинів у складі організованої групи, – повідомляє сайт Прокуратури Харківської області.

 

Досудовим слідством встановлено, що основним напрямом злочинної діяльності організованої групи, створеної правоохоронцем   із 6 осіб, було систематичне скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів у сфері обігу особливо небезпечних наркотичних засобів: придбання, зберігання, виготовлення, перевезення макової соломки, її концентрату  з метою збуту, а також збут макової соломки та її концентрату, виготовлення ацетильованого опію та його збут, у зв’язку з чим останнім  був налагоджений контрольований канал постачання небезпечних наркотичних засобів до міста Харкова.
Отримані від незаконного обігу наркотиків гроші  використовувалися  учасниками групи для особистих потреб, а також на чергове придбання наркотичних засобів для подальшого їх збуту та особистого вживання.
Стосовно усіх шести членів угруповання обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Троє з них – раніше неодноразово судимі, в тому числі й за злочини у сфері обігу наркотиків. Під час досудового слідства вилучено особливо небезпечні наркотичні засоби та прекурсори.
З метою забезпечення конфіскації майна накладено арешт на майно обвинувачених на загальну суму 1 млн. 110 тис. грн., – повідомляє сайт Прокуратури області з посиланням на прокурора м. Харкова – державного радника юстиції 3 класу  Євгена Поповича.
25 червня кримінальну справу з обвинувальним висновком скеровано до Фрунзенського районного суду м. Харкова для розгляду по суті.
Світлана Маренич