Метрополітенівці чепурять виходи підземки до ЄВРО-2012

autokolo.com

Харківська підземка готується до футбольного Єврочемпіонату. Наразі триває ремонт підземних переходів та виходів з метро. Закінчити ремонт у переході на станції “Університет” метрополітенівці обіцяють до дня міста. А оновлений вихід з Радянської, за планами, городяни побачать на початку жовтня. Особлива увага – сходам та підлозі у переходах. Безпека пасажирів – понад усе, кажуть робітники підземки.

 

У переході станції метро “Університет” кипить робота. Тут триває капітальний ремонт. Міняють стару підлогу, якій вже понад 25 років. Пасажири неодноразово скаржились на тріщини у підлозі, кажуть у метрополітені. Старе покриття замінять довговічнішим матеріалом – мармуровою крихтою. Крім того вихід облицюють новою плиткою. Все це збираються встигнути  до дня міста. Наразі ж демонтують стару підлогу.

Максим Апришко, бетонщик

Подготавливаем под укладку кабелей и труб.

Окрім підлоги до ладу приводять інженерні мережі. У переході замінять кабелі електропостачання, а замість старих металевих труб, які захищають кабелі, встановлять пластикові, що їм не загрожує корозія. Від цих мереж, кажуть фахівці, залежить комфорт пасажирів.

Ігор Дем’яненко, начальник служби електропостачання

Это и водоотовод, и вентиляций, и система обогрева. Так как чтоб при определенной температуре степени не замерзали, есть ситема подогрева.

Ремонтні роботи тривають ще на трьох станціях. У першу чергу до ладу приводять ті, що у центрі міста. Це частина підготовки до Єврочемпіонату. Тож завершити роботи метрополітенівці планують до нового року.

Віктор Калуш, начальник служби шляхів і тунельних споруд КП “Харківській метрополітен”

Сейчас идут работы: Спортивная-ремонт выходов, Центральный рынок – тоже, этот переход на Университете и Советскую начали. Там начали переоблицовку парапетов и замену ступеней.

Загалом планують оновити двадцять шість переходів та виходів з метро. Подальші ж плани залежатимуть від бюджету наступного року.

Анастасія Горєлкіна