Медики рекомендують спокій,однопартійці прагнуть спілкування

Хвороба хворобою,а вибори за розкладом.

Як до суду йти – хвора субота, як на вибори – завжди здоровий понеділок. Попри наполегливі рекомендації закордоних лікарів не турбувати Тимошенко у реабілітаційний період, однопартійці знов-таки намагалися зустрітися з екс-прем’єркою. З одного боку у пацієнтки Тимошенко немає сил прийти до суду і, навіть, у режимі відеоконференції на ньому побувати, натомість, передвиборча компанія за розкладом.  Цього не приховують і соратники ув’яненої лідерки . Єдиною перепоною на шляху до хворої екс-прем’єрки стало керівництво Качанівської колонії і дозволу на політичну масову  зустріч не дало.

Арсеній Яценюк
Мотивація їх абсолютно зрозуміла. Це пов’язано, в першу чергу, з виборами. Ми узгоджуємо з Юлію Володимирівною усі деталі виборчого через листи. Тому ми хотіли особисто зустрітися і вони знали, що така зустріч надасть нам наснаги та енергії.

Якої наснаги і у який спосіб хотіли від Єкс-прем’єрки її соратники, невідомо. Проте, спроби вони не припинять.
Олександр Турчинов

Ми спробуємо ще раз потрапити

Настанови німецьких лікарів про заборони будь-яких відвідувань? окрім суто медичних та візитів адвокатів, очевидно, не є для колег Юлії Тимошенко перепоною. Втім, керівництво Качанівської колонії та пенітенціарної служби дотримується іншої думки.

Андрій Лапинський, заст.нач. обл. управління Державної пенітенціарної служби

Согласно нормативно-ведомственной базы и законодательства, когда осужденный находиться в лечебном заведении,  к нему имеют право только беспрепятственно пропускать медперсонал, а также защитников.

До речі, захисника Юлії Тимошенко, Сергія Власенка, до пацієнтки пропустили без перепон.

Вікторія Котова