Майже чотири сотні харківських родин взяли “теплі” кредити

390 харківських сімей цьогоріч отримали компенсацію за Програмою часткового відшкодування фізичним особам міста Харкова відсотків за кредитами на енергозбереження на 2017-2020 роки. Про це сьогодні, 25-го жовтня, на засіданні постійної міської комісії з питань промисловості, економічного розвитку і власності повідомив заступник директора міського департаменту економіки та комунального майна Дмитро Гармаш.

теплі кредити

За його словами, сума компенсації з міського бюджету відсоткових ставок за кредитами на енергозбереження склала понад 330 тис. грн.

Нагадаємо, програма часткового відшкодування жителям Харкова відсотків за кредитами на енергозбереження почала працювати з березня 2017 року. Міською радою підписано договори про взаємодію до 2020 року з «Укргазбанком», «Державним Ощадним банком України», «Державним експортно-імпортним банком України» та «ПриватБанком» про компенсацію харків’янам облікової ставки Нацбанку України. У 2017 році на відшкодування відсотків за кредитами на енергозбереження з міського бюджету планувалося направити 1,5 млн грн.